MARKALAR

GENEL BİLGİLER


SON GEZDİKLERİNİZ
Ürün Bulunmamaktadır.

KULLANICI SÖZLEŞMESİ

 

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

 

www.bastancikart.com bu sayfada yer alan koşullarda dilediği zaman değişiklik yapma hakkına sahiptir.

 

Bu internet sitesinde bulunan tüm görsel ve yazılı içerik ve materyal www.bastancikart.com mülkiyetindedir ve Türk ve uluslararası telif hakkı kanunlarıyla korunmaktadır. Önceden izin alınmaksızın internet sitesindeki bilgilerin ya da siteye ilişkin her tür içeriğin, veritabanı, yazılım, görsel materyalin ticari amaçlarla kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması ve dağıtımı engellenmiştir. Aksi tespit edildiği durumlarda www.bastancikart.com gerekli hukuki işlemleri başlatma hakkını saklı tutar.

 

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan MBA DIŞ TİCARET TEKSTİL PAZARLAMA HİZ. sorumlu değildir. MBA DIŞ TİCARET sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

 

MBA DIŞ TİCARET işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayın anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

 

MBA DIŞ TİCARET, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

 

Bu internet sitesi MBA DIŞ TİCARET’nin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. MBA DIŞ TİCARET, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

 

MBA DIŞ TİCARET bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim,www.bastancikart.com markası ve diğer markalar, www.bastancikart.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. MBA DIŞ TİCARET’nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

 

İşbu kullanıcı üyelik sözleşmesinde belirlenen ve www.bastancikart.com tarafından tek taraflı olarak belirlenecek amaçlar dışında kullanıcı tarafından www.bastancikart.com hesabının gerek www.bastancikart.comi gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratacak şekilde kullanılması ve/veya www.bastancikart.com’nin ticari itibarının kullanıcının eylemlerinden dolayı zarar görmesi halinde www.bastancikart.com, kullanıcının üyeliğini derhal iptal etme, kullanıcıya karşı gerek adli gerekse idari her türlü mercie başvurma hakkına sahiptir. Ayrıca, www.bastancikart.com internet sitesi üzerinde yer alan "Arkadasını Davet Et" uygulaması, İstenmeyen Ticari İleti (unsolicited bulk e-mail/UCE/SPAM) gönderimine sebebiyet verecek ve bundan kazanç elde edecek şekilde kullanılamaz. Bu nedenle bu hükme aykırı şekilde kullanıcı tarafından işlemlerde bulunulması halinde, kullanıcının hesabı kuponları da dahil olmak üzere süresiz ve tek taraflı olarak başkaca bir sebep göstermeye gerek olmaksızın sona erdirilir. www.bastancikart.com’nin bu yüzden uğrayacağı zararlara karşılık her türlü dava ve talep hakkı saklıdır.

 

MBA DIŞ TİCARET, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

 

MBA DIŞ TİCARET

TEKSTİL PAZARLAMA HİZ.

SEPETİM
Sepette Ürün Bulunmamaktadır.